Dziewczyńskie fit profile na Instagramie, które warto śledzić

profile na instagramie

Siedząc wygodnie na kanapie.

Nie oszukujmy się. Podobnie jak większość ludzi lubisz oglądać ładne zdjęcia aktywności, które chciałabyś robić, ale Ci się nie chce albo jesteś w stanie wymyślić każdą, z każdym dniem coraz lepszą i bardziej kreatywną wymówkę. Tak jest ćwiczeniem. Wiem, że jak się zacznie, to jest super. Cała masa endorfin spływa po skórze razem z potem, który jest przecież łzami tłuszczu. Czego chcieć więcej?

Jak zacząć ćwiczyć, kiedy już zaczęłaś zapominać jak się robi przysiady? Najlepszym sposobem jest obserwacja innych osób, które ćwiczą i często to dokumentują. Uważnie śledzę Ewę Chodakowską i kilka razy mnie zmotywowała do ruszenia tyłka i zawalczeniu o świetną figurę. Zawalczyłam, zdobyłam i przestałam. Teraz jestem na etapie uświadamiania sobie, że powinnam zacząć jeszcze raz.

Poza Ewą, na Instagramie jest wiele dziewczyn, które ćwiczą i zarażają swoją energią kolejnych obserwatorów. Może nie są to najbardziej znane profile na Instagramie, ale zauważa je coraz więcej osób. Sprawdź tych pięć profili dziewczyn „fit” a może też zaczniesz przygodę z ćwiczeniem?

FIT4LIFE_AGAADA

Kaloryfer u kobiet uwielbiam, od kiedy obejrzałam G.I. Jane. Zawsze chciałam umieć robić brzuszki wisząc głową w dół – obiecuję, kiedyś tak zrobię. Póki co oglądam kaloryfer u Agaty. Lubisz słodycze? Jest dla Ciebie nadzieja – zacznij ćwiczyć.

ILONA_Z_MAMY_RUSZAMY

Dzieci nie są żadną wymówką od ćwiczeń. To kolejne osoby, którym można pokazać zdrowy styl życia i dbania o siebie. Jeśli nie chcesz być spasioną mamą, która zabiera spasione dzieci do fast foodów, zajrzyj do Ilony i zaczerpnij tyle inspiracji, ile potrzebujesz.

JUSTINE.KO

Powiedz mi jeszcze raz, jaka jest Twoja wymówka przed ćwiczeniem? Pomijając fakt, że jest moda na chude, to bycie otyłym zwyczajnie szkodzi zdrowiu. Justyna mentalnie potrzyma Cię za rękę, kiedy pierwszy raz pójdziesz na siłownię – zrób to dla siebie.

NICGORA

Nic się nie zrobi samo. Ćwiczenie przyniesie najlepsze rezultaty, jeśli stanie się Twoją rutyną, bo kiedy panujesz na swoim ciałem, panujesz też nad umysłem. I nagle nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Z resztą – spójrz na Olę.

MARTYNAAGAB

Nie ma lepszego uczucia niż to, kiedy obserwujesz efekty swojej ciężkiej pracy. Martyna znalazła swoją motywację i przebyła swoją drogę do lepszego życia. Teraz sama motywuje innych – skorzystaj z tego.

Wzrósł Twój poziom motywacji? Jeśli chociaż odrobinkę, to szybko to wykorzystaj i zacznij ćwiczyć – nawet teraz. Pamiętaj, że nawet nieskończona ilość obejrzanych zdjęć nie zmieni Twojego wyglądu, jeśli sama nie zaczniesz go zmieniać. Do dzieła!

Wybrane dla Ciebie: