Tych blogów nie czytaj – Share Week 2018

share week 2018

To już u mnie tradycja, że co roku biorę udział w akcji polecania blogerów przez blogerów. Chociaż przez chwilę zastanawiałam się, czy uczestniczyć w tegorocznej edycji Share Week 2018, ostatecznie stwierdziłam, że chcę w ten sposób docenić wartościowe blogi, a moi czytelnicy – nie blogerzy, przy okazji mogą dowiedzieć się o istnieniu blogów, na które być może do tej pory nie trafili. O całej akcji możecie przeczytać u Andrzeja, a jeśli prowadzicie swój blog, również wziąć udział w głosowaniu.

W tym roku postanowiłam polecić blogi, których nie powinnaś czytać, bo czytanie grozi drastyczną zmianą światopoglądów, nieplanowanym zrozumieniem sytuacji innego człowieka i zaskakującym poszerzeniem horyzontów. Polecam dziewczyny, bo dziewczyny są fajne i piszą mega wciągająco, a jednocześnie celnie punktują to, co na świecie nie jest tęczowe i posypane brokatem.

share week 2018

Jest na przykład taka Blogierka, która w niekonwencjonalny sposób stawia odważne tezy dotyczące ważnych spraw społecznych, wyraźnie zaznacza swoją opinię, ale jednocześnie zostawia czytelnikom spore pole do własnych przemyśleń i ustosunkowania się do poruszonej kwestii. Lubi wchodzić w dyskusje, a to, jak celnie umie trafić w czułe miejsca, potwierdza oznaczenie w systemie komentarzy Disqus jako „highly reported”. Poza tematami społecznymi przeczytasz o sporcie, pracy i jedzeniu (maj fejwrit).

share week 2018

Z kolei jak Hakierka coś napisze, to buty spadają a w wielu domach słychać odgłos pękających żyłek. Zdecydowana, szczera, dobra, niestandardowa, inteligenta, otwarta (wdech), co z pewnością odnajdziecie w każdym z jej wpisów. Porusza naprawdę ważne tematy społecznie, zwłaszcza dla kobiet, a że poza blogowaniem zajmuje się programowaniem, o czym też u niej przeczytacie. Jeśli dodatkowo chcecie nauczyć się robienia idealne selfie w lustrze, idźcie na jej Instagram.

share week 2018

W każdy piątek na PKNDL będzie na was czekał świeży, gorący i gotowy do schrupania wpis o społeczeństwie, grach, relacjach międzyludzkich (międzypłciowych) a dodatkowo śmieszkowo prawdziwy wpis na fejsie przedstawiający aktualne nastroje. W wolnym czasie czyta książki, gra w gry, poza tym lubi karabiny i nie pogardzi pizzą. Prawie poznałyśmy się osobiście, ale kiedy ona zaczynała się rozkręcać, ja już grzecznie leżałam w łóżku. Gdybym była facetem, chciałabym (chciałbym?) mieć taką dziewczynę.

share week 2018

Dziewczyna z obrazka jest jedyną superdziewczyną z tego zestawienia, którą miałam szczęście poznać osobiście. Szczególnie lubię jej wpisy z serii „skoro serce słyszy”, które pozwalają mi lepiej zrozumieć codziennie funkcjonowanie mojej koleżanki, ale równie dobrze czyta się treści „lifestylowe” (np. o tatuażach), dotyczące bycia rodzicem a także wpisy poruszające tematy społeczne. Czytając ten blog z pewnością nie umknie wam fakt, że warto być dobrym i życzliwym człowiekiem.

Na koniec bez skrępowania wspomnę, że akcja Share Week 2018 trwa do najbliższej niedzieli (włącznie), więc feel free *wink wink* do wspomnienia o mnie u siebie, jeśli moim blogowaniem wniosłam cokolwiek do twojego życia.

Wybrane dla Ciebie: