Typ faceta: Maminsynek

maminsynek

Z tym facetem wszystko jest możliwe.

Wszystko to, co zaproponuje albo na co zgodzi się jego mama. Możecie… Przyjechać do niej na weekend (jej synek dłużej będzie blisko), pójść razem kupić ubrania dla twojego ukochanego (ona zawsze ma lepszy gust), zostawić jej dzieci do opieki (bo przecież ty się na tym kompletnie nie znasz). Albo możesz go wreszcie zostawić, bo nie jesteś godna jej dziecka.

Mimo wszystko jesteś bardzo wyjątkową kobietą w jego życiu. Masz niesamowite szczęście, bo maminsynek wybrał właśnie ciebie na swoją drugą mamę. To jest całkowicie jasne, że kiedyś ty przejmiesz wszystkie jej zadania i decyzyjność w każdej kwestii jego życia. Brzmi jak zabawa!

Jak poznać typowego maminsynka? Bardzo łatwo – sprawdź częstotliwość połączeń wychodzących i przychodzących z jego mamą. Codzienne rozmowy trwające dłużej niż dwie godziny? Dorosły facet ze swoim życiem nie ma tyle czasu, żeby wisieć na telefonie z kimkolwiek. Zapomniałabym o najważniejszym.

On z nią jeszcze mieszka. Masz dwie możliwości: jak najszybsza ucieczka (sugeruję i polecam) lub wkroczenie na ścieżkę wojenną z teściową. Druga opcja wiąże się z twoim psychicznym wykończeniem, bo jego mama zawsze będzie znała go lepiej niż ty a on nigdy z niej nie zrezygnuje. Maminsynek raz – maminsynek zawsze.

Ten typ faceta jest szczególnie polecany dla kobiet psychologów. Lub psychiatrów. Albo zwyczajnie zostaw go jego mamie.

komcomyslisz

Wybrane dla Ciebie: