Kochana mamo – list z okazji dnia mamy

Jest taki dzień w roku, kiedy wszystkie oczy zwracają się ku najważniejszym osobom w życiu każdego dziecka – dzień matki. Warto spojrzeć mamie w oczy i wyrazić całą miłość i wdzięczność, na którą zasługuje i zobaczyć tą miłość odbitą w jej oczach.

Moja kochana, jedyna i najwspanialsza mamo na świecie. Piszę do Ciebie list przepełniony miłością i nieskończoną wdzięcznością za to, że jesteś przy mnie stale – w tych dobrych chwilach i w tych gorszych. Masz do mnie nieskończoną cierpliwość, za co bardzo Ci dziękuję.

Wspierasz moje działania i cały czas próbujesz mnie chronić przed wszelką krzywdą. Mimo, że jestem dorosła i podejmuję samodzielne decyzje, to dziękuję Ci za tę troskę. Być może nie potrafię tego wyrazić tak, jak mocno jestem wdzięczna za Twoje codzienne zainteresowanie.

W Twoim sercu zawsze będę małą dziewczynką, która chowa się w ramionach swojej mamy w poszukiwaniu szczerej miłości i zrozumienia. Jestem wdzięczna i zaszczycona, że mogę być córką takiej niesamowitej kobiety, jaką jesteś Ty mamo.

Wybrane dla Ciebie: