Chwila iugotowane

iugotowane

Wczoraj miałam przyjemność poznać nową usługę gastronomiczną. Zamiast wychodzić do restauracji (nie zawsze się chce) albo zamawiać gotowe jedzenie (zawsze smakuje nieco gorzej niż chwilę po ugotowaniu) teraz można zamówić potrzebne składniki do domu i samemu ugotować coś pysznego.

Wieczorem ugotowałam chilli con carne, które robiłam pierwszy raz w życiu. W pudełku znalazłam WSZYSTKIE składniki potrzebne do przygotowania dania, już w odmierzonych ilościach (do porcji dla dwóch osób) – to jest super. Jest też dołączona instrukcja step by step.

chili con carne

Nawet jeśli przypalasz wodę na herbatę, z takim boksem uda Ci się ugotować obiad szybciej, niż myślisz. Dosłownie chwila iugotowane. Według instrukcji przygotowanie chilli trwa 70 minut. Ja skróciłam ten czas do 30 a i tak wyszło genialne. J. był zachwycony :)

To bardzo fajny pomysł dla osób, które dopiero uczą się gotować i poznawać najlepsze kompozycje składników, bo najlepsza nauka jest przez praktykę. W tym przypadku nie ma możliwości popełnienia nawet najmniejszego błędu w dopasowaniu ilości składników, więc gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

komcomyslisz

Wybrane dla Ciebie: