Dzień ojca – życzenia dla taty w jego dniu

dzień ojca

Pamiętaj o najważniejszym mężczyźnie w Twoim życiu.

Czy złożyłeś już swojemu tacie życzenia na dzień ojca? Nie? To nie zwlekaj dłużej. Ojcowie nie są doceniani tak, jak na to zasługują. Według badania GW (czytałam poważniejszą publikację, ale nie umiem jej teraz znaleźć), tata jest nadal odsuwany na bok i jego rola nie jest jeszcze traktowana poważnie. Chociaż to zacznie dosyć szybko się zmieniać.

Dzieci, w których życiu brakuje ojca, nie potrafią właściwie radzić sobie w życiu. Albo wegetują albo zaczynają pakować się w mniejsze lub większe kłopoty. Nie czując tej siły, która powinna być za nimi, szukają jej w zewnętrznym świecie. Dają się nabierać i wykorzystywać, ale tylko tata ma to, czego tak naprawdę szukają.

Tato – jesteś tylko jeden.

Jesteś moją siłą i moją odwagą do życia. Od początku chroniłeś mnie i uczyłeś pokonywać życiowe przeszkody. Budowałeś we mnie przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych i wystarczy się odrobinę postarać, żeby osiągnąć swój cel.

Widzę, jak bardzo się starałeś, żebym była szczęśliwa i zawsze miała wszystko, co tylko mogłeś mi dać. Wiem, że czasem było Ci ciężko i życie wymagało od Ciebie poświęceń, ale zawsze robiłeś to co w Twojej mocy, żeby było dobrze. Za to Ci dziękuję, bo dzięki Tobie jestem mną. Kocham Cię tato.

Wybrane dla Ciebie: