SHARE WEEK 2015

Od kiedy zaczęłam blogować (01.02.2015), zaczęłam też czytać dużo więcej blogów niż wcześniej. Szukam autorów, których spojrzenie na świat jest bliskie mojemu a także czerpię inspirację do coraz większego rozwoju swojego dziecka.

I czytając te blogi, nagle zaczęłam trafiać na wpisy pt. „SHARE WEEK 2015”. Jeden zignorowałam. Drugi też. Przy trzecim pomyślałam: o co cho? Weszłam więc i przeczytałam o co. Stwierdzam, że to fajna inicjatywa, więc z przyjemnością do tego dołączę i podzielę się swoimi „naj”.

O całej akcji możecie przeczytać TU.

Moje polecenia:

Monika nie owija w bawełnę. Twardo stąpa po ziemi, ma swoje określone plany na życie i z powodzeniem realizuje jeden za drugim. Przy okazji dzieli się swoimi rozwiązaniami napotykanych po drodze problemów, więc ułatwia życie czytelnikom idącym w jej ślady.

Przechwytywanie1

Blog, dzięki któremu wykaraskałam się z długów. Będę go polecać zawsze i wszędzie, bo po ludzku tłumaczy zawiłe finansowe kwestie.

Przechwytywanie

Przenosząc się z psem do Centrum, gorączkowo szukałam jakichkolwiek informacji o tym, gdzie z piesem wychodzić, gdzie będzie mile widziany – gdzie niekoniecznie. Wszelkie zmiany w prawie, propozycje żywienia czy spędzania czasu wolnego. Jednym słowem (no dobra, kilkoma) – jeśli mieszkacie z psem w Warszawie – to jest Wasza lektura obowiązkowa.

Przechwytywanie2

 

Mam nadzieję, że Wam również przydadzą się treści publikowane na tych blogach. A Wy, które trzy blogi czytacie najchętniej i polecilibyście innym?

Wybrane dla Ciebie: