Havana Nights – jak się ubrać na imprezę?

havana nights

Impreza w stylu Havana Nights? Nic prostszego!

Na wstępie przepraszam wszystkich przedstawicieli płci męskiej, ale inspiracji dla siebie szukajcie u Michała Kędziory. Według mnie idealny strój na imprezę dla mężczyzny, to spodnie i koszula ;)

Dziewczyny – nie powielajmy tego samego wizerunku, który tyle razy oglądałyśmy w filmie Dirty Dancing. Będzie wtedy nudno i jedynym rozwiązaniem na wprowadzenie odrobiny szaleństwa będzie urządzenie konkursu na najlepsze klony. Zamiast tego postanowiłam pobawić się w szafiarkę i stworzyć cztery zestawienia, które mogą posłużyć za inspirację.

różowa z czarnymsukienka Little Mistress, buty Buffalo, torebka Tommy Hilfiger, bransoletka Galeria YES

niebieska z różowymsukienka La Roue Francesca, buty Topshop, torebka Dorothy Perkins, bransoletka YES

biała z niebieskimsukienka Kasia Miciak, buty Badgley Mischka, torebka Gino Rossi, bransoletka Pandora

czarnasukienka Simple, buty Nine West, torebka Menbur, bransoletka YES

Nie jestem za bardzo sukienkowa, więc wybieram swoją małą czarną (jedyną), której muszę zacząć szukać w czeluściach mojej szafy. A Ty o jakiej sukience myślisz, kiedy wyobrażasz sobie zabawę w środku upalnego kubańskiego lata?

P.S. Zabierając się za ten wpis, który miał być nie do końca serio nie miałam pojęcia, jak dużo czasu zajmie mi (osobie, która nie zwraca uwagi na to co zakłada do czego a już tym bardziej, jakie dobrać dodatki. Kto ma czas na dodatki?) szukanie tego wszystkiego i ułożenie w logiczną (mam nadzieję, że przynajmniej odrobinkę) całość.

Wybrane dla Ciebie: