1. Jutro zmieniam szablon – dzisiaj cały dzień szukałam tego jedynego i chyba znalazłam.
2. Atak na YouTube wkrótce. Nie mogę się doczekać :)
1. Jutro zmieniam szablon – dzisiaj cały dzień szukałam tego jedynego i chyba znalazłam.
2. Atak na YouTube wkrótce. Nie mogę się doczekać :)
Co można robić w domu, kiedy pogoda nie zachęca (w moim przypadku mniej niż 20 stopni C) do wyjścia z domu? Przeczytacie o tym jutro. Tym czasem wzruszam się przy „When the rain begins to fall”. :)
Cześć bąbelki!
Dzisiaj już mnie nie ma i wrócę na bloga dopiero w poniedziałek. Teraz jadę do Gdyni na SeeBloggers. Jestem pewna, że spotkam ponad 600 niesamowitych osób i wrócę do Warszawy bogatsza o wartościową wiedzę i cudowne wspomnienia.
Do zobaczenia!
Paula :)
Muszę się Wam do czegoś przyznać. Dzisiaj przekonałam się, że jeśli nie znam CSS, to nie powinnam nawet zaglądać do kodu strony ;) Całe szczęście blog był wyłączony z życia mniej niż 10 minut, bo rewelacyjne wsparcie zenbox.pl zadziałało błyskawicznie.
Dziękuję :)