SHARE WEEK 2017 – kogo czytam, kogo polecam

share week 2017

SHARE WEEK 2017, czyli tegoroczne polecanie innych twórców weszło na kolejny poziom. Do (tradycyjnie) blogerów, a w zeszłym roku także vlogerów, dołączyli również podcasterzy (dziwne słowo ;) ). O całej akcji i sposobach wzięcia udziału przeczytacie u Andrzeja. Tymczasem ja, prowadząc przede wszystkim blog, jak co roku polecam trzy blogi, które znaczą dla mnie coś więcej niż dobre czytadło. Nie oznacza to oczywiście, że inne blogi są według mnie złe. Jednak te, wybrane przeze mnie, stanowią dla mnie osobiście inspirację w moim codziennym życiu – być może staną się czymś takim również dla was?

Jak zwolnić nawet na kilka minut, przyjrzeć się swojemu życiu, wyciągnąć wnioski i żyć lepiej? Nie wszystko wydaje się być takim, jakie jest na pierwszy rzut oka (unikanie generalizowania na pierwszym miejscu). Z prawdziwą przyjemnością czytam tak przemyślane a zarazem naturalne wpisy, bo poruszają i skłaniają do zastanowienia się nad sobą TU i TERAZ. Bez odkładania na później i szukania wymówek na siłę. Życie płynie i tylko od nas zależy, jak udane ono będzie – między innymi o tym pisze Ola.

share week 2017

Królowa elfów uzależniona od sukienek z Zary (to chyba jedyna znana mi osoba, która wygląda w nich naprawdę dobrze), lubi dinozaury zapite dobrą whisky. No i uczy się strzelać z łuku – how awesome is that! Najbardziej lubię ją za bycie żywym przykładem na to, że warto wychodzić ze swojej strefy komfortu i być raczej śmiałą osobą, niż zamkniętą w sobie. Ale bądźmy szczerzy – o czymkolwiek by nie napisała, nie da się z nią nie zgodzić. Poza tym Marta interesuje się historią a ja lubię ludzi, którzy interesują się historią. Są fajni.

share week 2017

Myślałam o sobie, że jestem prawdziwą minimalistką (moi znajomi i rodzina nadal tak myślą, więc nie wyprowadzajcie ich z błędu), ale później trafiłam na blog Kasi. Teraz myślę, żeby jak najszybciej wprowadzić zmiany do (przede wszystkim) swojej garderoby, bo to prawda stara jak świat, że porządek w życiu zaczyna się od porządku w szafie. Czytam od niedawna, w związku z czym wpisy pochłaniam w ilościach hurtowych – ogromnym ułatwieniem jest sporo odnośników do podobnych tematów, więc znaleźć przydatne informacje jest niezwykle łatwo. Taki porządek uwielbiam.

share week 2017

Które blogi wy polecacie do przeczytania? Bo udział w tej akcji może wziąć każdy – warto wyróżniać osoby, które robią coś dobrze.

Wybrane dla Ciebie:

  • Bardzo dziękuję Ci Paula za to wyróżnienie i za esencjonalne słowa ;-)
    Kasię oczywiście znam i bardzo cenię, a do Marty muszę zajrzeć – opis brzmi zachęcająco.
    Ściskam mocno i fajnie było Cię zobaczyć na Food Blogger Fest :-)