Sprawdzone sposoby jak poderwać i zatrzymać przy sobie faceta milionera

jak poderwać i zatrzymać przy sobie faceta

Stało się. Wczoraj poszłam do kina na ostatnią część filmu na podstawie popularnych książek o perwersyjnym bzykanku, czyli na Nowe oblicze Greya (chociaż to oblicze było bardzo podobne do poprzednich, niemniej, nieco bardziej zarośnięte). Przeczytałam wszystkie książki, obejrzałam wszystkie filmy. Uważam, że to całkiem solidne podstawy do stworzenia poradnika jak poderwać i zatrzymać przy sobie faceta, który przy okazji będzie milionerem. Rób notatki!

1. Upadaj na kolana przed wszystkimi mężczyznami garniturach, którzy jeżdżą Audi. To bardzo prawdopodobne, że któryś z nich jest milionerem i tylko czeka, żeby zabrać cię swoim helikopterem do swojego apartamentowca. Na początku może chcieć cię bić, ale bardzo szybko przekonasz go, że dla ciebie może się zmienić i uprawiać seks wyłącznie w pozycji klasycznej – ty na dole możesz sobie spokojnie leżeć i myśleć o tym, co właśnie teraz robi twoja wewnętrzna bogini. Jeśli przyjdzie ci do głowy przetestować, jak mocno może dać ci w tyłek, zaproponuj mu to. Nie przerywaj mu (w końcu na co komu jest to hasło bezpieczeństwa), po czym rozpłacz się, że bolało. Oczekuj szybkich przeprosin.

2. Zmieniaj swoje plany bez informowania go o tym. Taka nutka niepewności dobrze służy dla związku i pozostawia w tajemnicy część twojego życia (a tajemnicze kobiety przecież podniecają mężczyzn). Jeśli te plany po części dotyczą też jego dnia, tym lepiej. Ot, niespodzianka! W przypadku jakichkolwiek pretensji stanowczo powiedz, że musisz mieć swoje życie a on cię ogranicza i ty nie akceptujesz takiego zachowania. Oczekuj szybkich przeprosin.

3. O ważnych sprawach dotyczących waszego przyszłego życia (takich jak posiadanie dziecka) rozmawiaj dopiero po ślubie. Najlepiej już wtedy, kiedy będziesz w ciąży – to rewelacyjnie zbuduje napięcie między wami (a to ważne, żeby iskrzyło) i podobno nie ma na świecie lepszej metody na zatrzymanie przy sobie mężczyzny. Oczywiście, że on się wtedy zdenerwuje, ale czy ma do tego jakiekolwiek prawo? Przecież ty też jesteś tym zaskoczona i po części to jego wina, bo przecież bez seksu nie ma dziecka. Przypomnij mu o tym krzycząc i płacząc. Oczekuj szybkich przeprosin.

4. Wyjeżdżaj często na urlopy. To udowodnione, że podczas nieobecności w pracy dostaniesz niespodziewany awans z asystentki na dyrektora działu. Kompetencje? A po co ci one! Wystarczy, że lubisz spędzać czas w pracy na rozmowach ze znajomymi a twój facet, jakoś tak zupełnie przy okazji, jest właścicielem tego całego przybytku. No i nie musisz obawiać się utraty pracy, nawet jeśli więcej cię tam nie ma – przecież nikt cię nie zwolni. W przypadku, kiedy on będzie chciał cię gdzieś zabrać, powiedz, że uwielbiasz tę pracę i chcesz zachować tę część swojego życia dla siebie. Jeśli będzie się upierał, nie bój się uronić kilku łez. Oczekuj szybkich przeprosin.

5. Przy każdej kłótni, a nawet drobnej sprzeczce, podkreślaj jak ważna jest komunikacja i rozmowa między ludźmi. Budujesz sobie mocne fundamenty do robienia mu wymówek, kiedy nie będzie mówił ci absolutnie o wszystkim. Możesz wykorzystać jego rosnące poczucie winy do wzmacniania tego związku – będzie cię przepraszał i starał się bardziej o twoje względy. Czasem jednak są w życiu takie sytuacje, w których to ty czegoś mu nie powiesz i on będzie próbował wytknąć ci hipokryzję. Wystarczy, że rzucisz krótkie „nie mogłam”. Jeśli dodatkowo zapłaczesz i spojrzysz wzrokiem zbitego szczeniaczka – masz go w garści. Oczekuj szybkich przeprosin.

6. Zadbaj o jego zróżnicowane emocje. Dobrze wam się rozmawia, żartujecie, śmiejecie się… To ten moment – nie zmarnuj go! Wypal nagle z drażniącą go kwestią i obserwuj jego reakcję. Zacznie o tym rozmawiać? Super! O to chodziło. Możesz wyciągnąć z niego tyle informacji, ile chcesz. Zamknął się w sobie? Niech to cię nie zmyli. Powiedz, że widocznie mało dla niego znaczysz. Odrobina łez jeszcze nikogo nie zabiła, więc wykorzystaj je na maksa do przywiązania go do ciebie bardziej. Oczekuj szybkich przeprosin.

7. Czuj, że możesz wszystko i tak się zachowuj. Masz po swojej stronie jego pieniądze, jego pozycję, jego znajomości – byłabyś naiwna, gdybyś nie wykorzystała tego dla swoich celów. Powiedz na czym zależy ci najbardziej a on zrobi wszystko, żeby ci to dać. Spodziewaj się też niezapowiedzianych prezentów takich jak nowy samochód, laptop, telefon a na koniec być może nawet jakiś dom wpadnie. Na wypadek protestu zastosuj swoją najsilniejszą broń – kobiece łzy. Oczekuj szybkich przeprosin. I kolejnego prezentu.

Po przeczytaniu tego poradnika masz wrażenie, że wyjdziesz na niezrównoważoną laskę stosującą przemoc emocjonalną? Nic bardziej mylnego! Bądź miła dla jego rodziny, zachowuj się skromnie w towarzystwie, wyglądaj na zawstydzoną jego hojnością a wszyscy będą po twojej stronie. Od czasu do czasu wpadaj w rozpacz, żeby przekonać ich, że to ty jesteś tu ofiarą. Oczekuj szybkich przeprosin.

Skoro już wiesz jak poderwać i zatrzymać przy sobie faceta (milionera), idź i działaj. No i nie dziękuj. ;)

Wybrane dla Ciebie: