7 rzeczy, które każda kobieta powinna wyrzucić z szafy

Są pewne ubrania, które wywołują drwiący uśmiech na ustach za każdym razem, kiedy się je widzi. Poniżej przedstawiam listę siedmiu (nie)wspaniałych rzeczy, które – jeśli masz – powinnaś jak najszybciej wyrzucić i nie przyznawać się, że coś takiego gościło w Twojej szafie.

1. Zeberka/panterka/tygrysek/wstaw inny zwierzęcy wzór

Pojedyncze rzeczy stanowiące akcent są ok, ale kiedy otwierasz swoją szafę i nie potrafisz znaleźć ani jednego ubrania wolnego od zwierzęcego motywu…

2. Sztuczne futro

Cokolwiek sztucznego. Rzuć na środek pokoju, polej benzyną i spal. Wiem, że bardzo ciężko jest znaleźć ubrania niezrobione z plastiku (zwłaszcza kiedy portfel nie jest gotowy na stówę lub więcej za bluzkę), ale dla chcącego nic trudnego.

3. Dzwony biodrówki

To było modne za czasów mojego gimnazjum (long, long time ago). I wtedy też przestało być modne.

4. Za duże ubrania, bo…

Udało Ci się schudnąć, ale przecież zawsze istnieje ryzyko, że znowu się roztyjesz i wtedy będzie jak znalazł. Stwórz obraz siebie, jak będziesz wyglądać za rok. Planujesz tyć? To po co się męczyłaś tym odchudzaniem…?

5. Za małe ubrania, bo…

Trochę się zaniedbałaś i ważysz za dużo? Przecież zamierzasz schudnąć i będziesz miała się w co ubrać. Ok, schudłaś. Minął prawie rok. Nadal chcesz nosić te same ciuchy, które już przestają Ci się podobać?

6. Założyłaś to tylko raz

Osiem lat temu. Czemu to jeszcze tam wisi?

7. Ciuchy Twojego eks

Wiesz co masz zrobić.

Porządki w szafie

Może kilka punktów przekoloryzowałam, ale w teorii pasują do bardzo wielu zawartości szaf i szafek. Przygotowuję właśnie wpis o zaprowadzeniu ostatecznego porządku w szafie i chętnie poznam Twoje typy ciuchów do natychmiastowego wyrzucenia.

EDIT: Wpis o uporządkowaniu szafy przeczytasz TU

Wybrane dla Ciebie:

  • Och, ja to uwielbiam akcenty (akcenty, powtarzam ;) ) zwierzęce. A sztuczne futerko – kurdę, od lat mam takie zajebiste sztuczne futerko z topshopa, które uwielbiam. Myślę, że sztuczne futra wzięte w nawias i noszone z przymrużeniem oka mogą stanowić zajebisty motyw. Ja bym do listy dodała prawdziwe futro, jajks :)

    • Futra, skóra, rogi itp… Temat masowego zabijania zwierząt tylko i wyłącznie do produkcji ubrań mógłby być tematem na całkiem pokaźny wpis.

  • Mam chyba z 80% do wyrzucenia ;)